Get Adobe Flash player

Aktualności

Aktualizacja z dn. 7 maja 2019 r. dotyczy finałów międzypowiatowych w pływaniu.

 

Mistrzostwa Międzypowiatowe w indywidualnym i drużynowym pływaniu dziewcząt i chłopców (Dzieci, Młodzież) odbędą się w Chorzelach w dniu 9 maja (czwartek) - Kompleks Chorzele, ul. Szkolna 4 A, godz. 9.30. - rozpływanie, godz. 10.00. zawody

W załączeniu regulamin.
Prosimy o jak najszybsze przesłanie:

- wyniku sztafety

- nazwisko, imię zawodnika, rocznik, styl, wynik

Jeżeli wcześniej nie otrzymamy powyższych danych, prosimy, aby drużyny przyjechały wcześniej przed zawodami.
 
Zgłoszenia:
Dziewczęta DZIECI Chłopcy DZIECI
PSP 1 Chorzele SP 5 Wyszków
SP 1 Przasnysz  
SP 5 Wyszków  
   
   
Dziewczęta MŁODZIEŻ Chłopcy MŁODZIEŻ
PSP 2 Chorzele SP 3 Przasnysz
SP 3 Przasnysz PSP 2 Chorzele
SP 5 Wyszków SP 5 Wyszków

13 maja (poniedziałek) - PSP nr 2 w Chorzelach, ul. Szkolna 4 B, godz. 10.00. - konkurs skoku wzwyż, który wyłoni reprezentację rejonu Ostrołęka na zawody wojewódzkie w lekkie atletyce w Warszawie (31.05.). Finał międzypowiatowy skoku wzwyż ma charakter otwarty, szkoła może zgłosić do tej konkurencji max 3 zawodniczki / 3 zawodników w roczniku 2003 oraz 2004-2005. Zgłoszenia przez SRS.


 

11 maja (sobota) - minipiłka ręczna dziewcząt DZIECI - Szkoła Podstawowa nr 10 Ostrołęka, ul. ks. Blachnickiego 16, godz. 10.00.

Awans: SP  10 Ostrołęka, SP Piski, SP 2 Małkinia Górna, SP Bogate, PSP Rzewnie, SP 1 Wyszków


12 maja (niedziela) - unihokej dziewcząt DZIECI - Szkoła Podstawowa nr 2 w Makowie Mazowieckim, ul. gen. Pułaskiego 15, godz. 10.00.
Awans: SP Rzewnie, PSP Myszyniec, SP Leszno, SP 4  Ostrołęka, SP Zabrodzie, SP Stary Lubotyń

12 maja (niedziela) - piłka ręczna chłopców MŁODZIEŻ - Zespół Szkół nr 5 Ostrołęka, ul. ks. Blachnickiego 5, godz. 10.00.

Awans: PSP 2 Chorzele, G 5 Ostrołęka, SP Czerwin, SP 2 Małkinia Górna, SP Sypniewo, SP 3 Wyszków


14 maja (wtorek) - koszykówka dziewcząt MŁODZiEŻ - Zespół Szkół nr 5 Ostrołęka, ul. ks. Blachnickiego 5, godz. 10.00.

Awans: G nr 5 Ostrołęka, SP Kadzidło, SP 2 Ostrów Mazowiecka, G Zabrodzie, SP Zaręby, SP 1 Maków Mazowiecki


Uwaga!!! zmiana na 20 maja (poniedziałek) - piłka siatkowa chłopców MŁODZIEŻ - Szkoła Podstawowa nr 5 w Wyszkowie, ul. Geodetów 45, godz. 10.00.

Awans: SP Goworowo, SP 5 Ostrołęka, SP 5 Wyszków, PG Różan, SP Prostyń, SP Duczymin


19 maja (niedziela) - unihokej chłopców DZIECI - Szkoła Podstawowa nr 2 w Makowie Mazowieckim, ul. gen. Pułaskiego 15, godz. 10.00.
Awans: SP Szelków, SP Chudek, SP 2 Przasnysz, SP 4 Ostrołęka, SP Zabrodzie, SP Stary Lubotyń

20 maja (poniedziałek) - piłka siatkowa dziewcząt MŁODZIEŻ - ZSZ nr 3 Ostrołęka, ul. Jaracza 5, godz. 10.00. (dawne Gimnazjum nr 2)

Awans: ZSZ 3 Ostrołęka, SP Czerwin, PG Karniewo, SP Nur, PSP Zaręby, SP 5 Wyszków


25 maja (sobota) - lekka atletyka r. 2003 oraz r. 2004-2005 - stadion w Kadzidle, godz. 10.00.

W załączniku zamieściliśmy listę zawodniczek i zawodników, którzy będą reprezentować rejon Ostrołęka na zawodach w indywidualnych biegach przełajowych w dniu 5 kwietnia (piątek).

 

Oto link do szczegółowych informacji nt. imprezy sportowej:

https://szs-wwm.pl/xxi-mims-indywidualne-biegi-przelajowe-komunikat-organizacyjny-zmiana-terminu-rozgrywania-zawodow/

 

Mistrzostwa Międzypowiatowe w minikoszykówce chłopców (Igrzyska Dzieci) odbędą się 6 kwietnia (sobota), MOSiR Ostrów Mazowiecka, ul. Trębickiego 10, godz. 10.00.
Awans: SP 2 Przasnysz, SP 10 Ostrołęka, SP Kadzidło, SP 2 Ostrów Mazowiecka, SP 2 Wyszków, + pow. makowski
Zgłoszenia do zawodów przez SRS.
 
Mistrzostwa Międzypowiatowe w koszykówce chłopców (Igrzyska Młodzieży) - 7 kwietnia (niedziela), także w Ostrowi Mazowieckiej, MOSiR przy ul. Trębickiego 10, godz. 10.00.
Awans: SP Bogate, ZSZ 3 Ostrołęka, SP Kadzidło, SP 3 Ostrów Mazowiecka, SP 4 Wyszków, SP 1 Maków Mazowiecki
Zgłoszenia do zawodów przez SRS.
Finał międzypowiatowy w unihokeju dziewcząt i chłopców kat. Młodzież odbędzie się w dniach 30-31 marca (sobota-niedziela) w Szkole Podstawowej nr 2 w Makowie Mazowieckim, ul. Generała Pułaskiego 15.
 
Prosimy o zgłoszenia do zawodów przez SRS.
 
Dziewczęta: 30 marca, godz. 10.00.
G Szelków, SP Chudek, SP Zabrodzie, SP 5 Ostrołęka, SP Andrzejewo, SP Krzynowłoga Mała
 
Chłopcy: 31 marca, godz. 10.00.
G Szelków, SP Chudek, SP 1 Wyszków, SP 4 Ostrołęka, SP Andrzejewo, SP 3 Przasnysz

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY

LICEALIADA (ur. 1999 i mł. uczniowie szkół dziennych)

Ostrołęka, 29 marca 2019 roku

1. Organizator: P G-Z SZS Ostrołęka

2. Termin: 29 marca 2019 r. (piątek)

3. Miejsce: Ostrołęka – błonie nad Narwią (za halą sportową im. A. Gołasia).

Prosimy, aby autokary zatrzymały się przy hali sportowej i w okolicy cmentarza (nie przejeżdżamy przez wał), gdyż na plaży miejskiej jest wyznaczony parking tylko dla samochodów osobowych.

OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA PRZEZ SYSTEM REJESTRACJI SZKÓŁ.

Opiekunowie przyjeżdżają z wydrukowanymi, czytelnie wypełnionymi kartami startowymi, druk można pobrać ewentualnie w biurze zawodów.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY

IGRZYSKA MŁODZIĘZY SZKOLNEJ

Ostrołęka, 29 marca 2019 roku

 

1. Organizator: P G-Z SZS Ostrołęka

2. Termin: 29 marca  2019 r. (piątek)

3. Miejsce: Ostrołęka – błonie nad Narwią (za halą sportową im. A. Gołasia).

 

Prosimy, aby autokary zatrzymały się przy hali sportowej i w okolicy cmentarza (nie przejeżdżamy przez wał), gdyż na plaży miejskiej jest wyznaczony parking tylko dla samochodów osobowych.

 

OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA PRZEZ SYSTEM REJESTRACJI SZKÓŁ.

Opiekunowie przyjeżdżają z wydrukowanymi, czytelnie wypełnionymi kartami startowymi, druk można pobrać ewentualnie w biurze zawodów.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY

IGRZYSKA DZIECI

Ostrołęka, 29 marca 2019 roku

 

1. Organizator: P G-Z SZS Ostrołęka

2. Termin: 29 marca 2019 r. (piątek)

3. Miejsce: Ostrołęka – błonie nad Narwią (za halą sportową im. A. Gołasia).

 

Prosimy, aby autokary zatrzymały się przy hali sportowej i w okolicy cmentarza (nie przejeżdżamy przez wał), gdyż na plaży miejskiej jest wyznaczony parking tylko dla samochodów osobowych.

 

OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA PRZEZ SYSTEM REJESTRACJI SZKÓŁ.

Opiekunowie przyjeżdżają z wydrukowanymi, czytelnie wypełnionymi kartami startowymi, druk można pobrać ewentualnie w biurze zawodów.

Uprzejmie informujemy, że zmieniliśmy termin rozgrywania zawodów w drużynowym tenisie stołowych dziewcząt i chłopców - Licealiada. Finały powiatu ostrołęckiego odbędą się w dniach:

- 15 lutego (piątek), godz. 9.00. – dziewczęta

- 16 lutego (sobota), godz. 9.00. – chłopcy.

 

Gospodarzem jest Zespół Szkół Powiatowych w Myszyńcu.

Proszę pamiętać o zgłoszeniu zawodników w Systemie Rejestracji Szkół.

Za zmiany i powstałe utrudnienia bardzo przepraszamy.

Prosimy o zgłoszenia w Systemie Rejestracji Szkół.

 

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego

w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Łyse, 12 stycznia 2019 r.

Rozpoczęcie o godz. 10.00. 

M Ł O D Z I E Ż

Prosimy o zgłoszenia w Systemie Rejestracji Szkół.

 

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego

w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Łyse, 12 stycznia 2019 r.

Rozpoczęcie o godz. 10.00. 

M Ł O D Z I E Ż

Mistrzostwa powiatu ostrołęckiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców kat. DZIECI I MŁODZIEŻ rozegrane zostaną w dniach 15-16 grudnia 2018 r.: 

IGRZYSKA DZIECI    
Dziewczęta 10 x 800 m    
1 SP 5 Wyszków 33.21 awans
2 SP Olszewo-Borki 33.50 awans
3 SP Lubotyń Stary 34.30  
4 SP 2 Małkinia Górna 34.41  
5 SP 2 Maków Mazowiecki 35.07  
6 PSP Myszyniec 36.08  
7 PSP 1 Chorzele 36.06  
8 SP 1 Ostrołęka 36.33  
9 PSP Zaręby 37.53  

 

Finały międzypowiatowe w piłce nożnej zostaną rozegrane w następujących dniach:

 

- minipiłka nożna dziewcząt: 20 października (sobota) - SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 10.00.

  • PSP Zaręby Kościelne, SP 2 Ostrołęka, SP Lelis, SP 5 Wyszków, PSP Żelazna Rządowa-Parciaki, SP 2 Maków Mazowiecki

- piłka nożna dziewcząt: 21 października (niedziela) - SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 10.00.

PG Szelków, SP Kadzidło, SP 10 Ostrołęka, Zabrodzie, SP Nur, SP Leszno

 

- minipiłka nożna chłopców: 27 października (sobota) - SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 10.00.

SP 10 Ostrołęka, SP Rzekuń, SP 2 Małkinia Górna, SP 2 Wyszków, SP 1 Przasnysz, SP 2 Maków Mazowiecki

 

- piłka nożna chłopców: 28 października (niedziela) - PSP Myszyniec, ul. Dzieci Polskich 1, godz. 10.00.

 SP 2 Maków Mazowiecki, PSP Myszyniec, SP 5 Ostrołęka, SP 2 Małkinia Górna, SP Rząśnik, pow. przasnyski rozgrywa 18 X

 

Prosimy o zgłoszenia poprzez System Rejestracji Szkół.

PROGRAM MINUTOWY

INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

IGRZYSKA DZIECI, IGRZYSKA MŁODZIEŻY, LICEALIADA

 

1. Organizator: P G-Z SZS Ostrołęka

2. Termin: 6 października 2018 r. (sobota)

3. Miejsce: Ostrołęka – błonie nad Narwią (za halą sportową im. A. Gołasia)

 

OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA POPRZEZ SYSTEM REJESTRACJI SZKÓŁ

Prosimy o przygotowanie zawodnikom karteczek startowych.

Prosimy także, aby autokary zatrzymały się przy hali sportowej i w okolicy cmentarza (nie przejeżdżamy przez wał), gdyż na plaży miejskiej jest wyznaczony parking tylko dla samochodów osobowych.