Get Adobe Flash player
piątek, 22 kwiecień 2022 00:00

Finał wojewódzki: Indywidualne biegi przełajowe

Zawodniczki i zawodnicy, którzy awansowali do finału wojewódzkiego w indywidualnych biegach przełajowych:

Kl. 5 chłopcy:

1. Wiktor Bors SP Myszyniec

2. Ryszard Brejnak SP 2 Wyszków

3. Bartosz Chełstowski SP Olszewo-Borki

4. Albert Sendal SP Krasnosielc

5. Patryk Głażewski SP Olszewo-Borki

6. Miłosz Mioduszewski SP Adelin

7. Miłosz Wasyk SP Olszewo-Borki

8. Jakub Ketla SP5 Wyszków

9. Filip Wiśniewski SP Wydmusy

10. Karol Śliwka SP Rzewnie

 

Kl. 5 dziewczęta:                                                              8. Oliwia Markowska SP5 Wyszków

1. Emilia Rolek SP 1 Wyszków                                         9.Anna Kwiatkowska SP1 Przasnysz      

2. Maja Grabowska SP 2 Chorzele                                 10. Nadia Kaczmarczyk SP Nowa Wieś      

3. Emilia Ludwicka SP 2 Chorzele                                   

4. Nikola Antosiak SP 2 Chorzele

5. Maja Woźniak SP 2 Chorzele

6. Joanna Szymańska SP 2 Chorzele

7.  Lena Paluszak SP Stare Bosewo

Kl. 6 chłopcy

1. Łukasz Bulowiecki SP Stare Bosewo                             8. Adrian Białczak SP1 Ostrołęka

2. Michał Frączak SP Stare Bosewo                                   9. Mateusz Olbryś SP3 Przasnysz

3. Mateusz Michalak SP Gąsewo                                      10.Kajetan Sarnacki SP Leszczydół-Nowiny

4. Piotr Zebrowski SP 1 Ostrołęka

5. Emilian Pawlak SP 10 Ostrołęka

6. Szymon Kapusta SP Kazniewo

7. Michał Kurzyński SP Czarnia

Kl. 6 dziewczęta

1. Zuzia Siudek SP 2 Ostrołęka                                        8.Magdalena Dymczyk SP Karniewo

2. Weronika Jabłonowska SP Rzewnie                             9.Julia Skowrońska SP5 Wyszków

3. Lila Mielnicka STO Ostrołęka                                     10.Wiktoria Karamuz SP Dalekie

4. Karolina Gezyńska STO Ostrołęka

5. Natalia Szczepkowska STO Ostrołęka

6. Wiktoria Ruziecka SP Krasnosielc

7. Dominika Kobiałka SP Długosiodło

Kl. 7 chłopcy

1 Bartłomiej Wiśniewski SP Wydmusy                        8.Fabian Jackowski SP1 Wyszków

2 Filip Nysztal SP 2 Chorzele                                       9.Konrad Kaczmarczyk SPSurowe

3 Oskar Gajownik SP 2 Wyszków                               10.Jan Malinowski SP Nowa Wieś

4 Tomasz Grabowski SP 2 Chorzele

5 Borys Gospas SP 1 Wyszków

6 Bartłomiej Skoczeń SP Rzasnik

7 Kacper Kosiński SP Myszyniec

Kl. 7 dziewczęta

1. Martyna Dobkowska SP Kadzidło                           8.Magdalena Sutnik SP1 Ostrołęka

2. Oliwia Topa SP Surowe                                           9.Nikola Kozlan SP Zielona

3. Laura Sendrowska SP 2 Chorzele                          10.Nikola puchalska ZS Stare Bosewo

4. Kamila Kosakowska SP Gąsewo

5. Zofia Siemińska SP Sypniewo

6. Maja Strąk SP Leszczydół

7. Maja Chacińska SP 1 Wyszków

Kl. 8 chłopcy

1. Miłosz Brzuzy SP Nowa Wieś                                 8.Lukasz Adameczek SP Dębinki

2. Gracjan Domański SP 1 Ostrołęka                          9.Karol Miecznikowski SP2 Przasnysz

3. Konrad Zalewski SP Sypniewo                              10.Hubert Radomski SP1 Chorzele

4. Jakub Sema SP 5 Wyszków

5. Miłosz Olender SP Nowa Wieś

6. Artur Mrozek SP Olszewo – Borki

7. Szymon Sala SP 1 Ostrołęka

Kl. 8 dziewczęta

1. Marta Kacprzyńska SP Drążdzewo                        8.Martyna Dana SP Zabrodzie   

2. Natalia Tłoczkowska SP 2 Chorzele                      9.Pola Trzcińska SP Dylewo

3. Maria Polodziuk SP Zabrodzie                             10.Natalia Kobiałka SP Długosiodło

4. Antonina Szkopinska SP Dylewo

5. Amelia Denkiewicz SP Nowa Wieś

6. Klara Walczewska SP 2 Przasnysz

7. Natalia Kamińska SP Nowa Wieś

Szkoła ponadpodstawowa - chłopcy

1. Damian Urbaniak ZSP Przasnysz                            8.Wiktor Małż ZSP Łyse

2. Adrian Bukowiecki ZS 1 Wyszków                         9.Jakub Archacki l LO Wyszków

3. Kacper Waszkiewicz ZS Maków Mazowiecki       10.Michał Fijałkowski lLO Wyszków

4. Przemysław Gąsior ZS 1 Wyszków

5. Kacper Piórkowski II LO Ostrołęka

6. Kacper Zasłona "Kopernik" Wyszków

7. Mateusz Sadolewski LO Wyszków

Szkoła ponadpodstawowa - dziewczęta

1. Izabela Marcińczyk II LO Ostrołęka                       8.Oliwia Świetoń lV LO Wyszków

2. Julia Cichocka ZSP Przasnysz                                 9.Zuzanna Kozłowska lLO Wyszków

3. Oliwia Prachniak ZSZ 4 Ostrołęka                         10.Julia Salwin lLO Wyszków

4. Monika Majkowska ZSP Przasnysz

5. Wiktoria Mostowska "Kopernik" Wyszków

6. Roksana Grabowska ZSP Przasnysz

7. Aleksandra Kostrzewa "Kopernik" Wyszków 

Czytany 508 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 kwiecień 2022 05:45