Get Adobe Flash player
wtorek, 14 styczeń 2020 20:40

Powiat ostrołęcki: indywidualny tenis stołowy

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w tenisie stołowym rozegramy w Goworowie (Zespół Szkól Powiatowych) w dniach:

MŁODZIEŻ: 18 stycznia (sobota)

DZIECI: 19 stycznia (niedziela)

Rozpoczęcie zawodów o godz. 10.00.

Prosimy pamiętać o zgłoszeniach w Systemie Rejestracji Szkół.

Awns uzyskali:

DZIEWCZĘTA 2009 i mł. CHŁOPCY 2009 i mł.
1. Zabielska Amelia Przystań
2. Gontarz Nikola Nasiadki
3. Prusaczyk Julita Lelis
4. Sęk Aleksandra Lelis
5. Maja Zera Obierwia
1. Zyśk Konrad - Łęg Starościński
2. Niechoda Miłosz Łęg Starościński
3. Gąska Kacper Grabówek
4. Gładek Bartosz Grabówek
5. Deptuła Bartosz Białobiel

1. Natalia Siok - Krysiaki

2. Łucja Łachacz - Wydmusy

3. Oliwia Jurczyk - Krysiaki

4. Julia Archacka - Krysiaki

5. Klaudia Dawid - Dylewo

6. Milena Pawłowska - Dylewo

1. Gracjan Lipka - Dęby

2. Dominik Wiśniewski - Wydmusy

3. Jakub Pawłowski - Krysiaki

4. Sylwester Lipka - Dęby

5. Filip Piórkowski - Wydmusy

6. Szymon Archacki - Krysiaki

 Rejon Goworowo: rozgrywa w dn. 17.01.  Rejon Goworowo: rozgrywa w dn. 17.01.
   
DZIEWCZĘTA 2007-2008 CHŁOPCY 2007-2008
1. Nadolna Wiktoria  Łęg Starościński
2. Wasykiewicy Julia Obierwia
3. Wołosz Angelika Przystań
4. Niechoda Magdalena Łęg Starościński
5. Kowalczyk Gabriela
1. Mielnicki Damian Łęg Starościński
2. Kaczyński Kamil Obierwia
3. Nalewajk Kacper Łęg Starościński
4. Zakrzewski Piotr O. Borki
5. Antoszewski Miłosz Olszewka

1. Oliwia Olszewska - Dęby

2. Katarzyna Mysiorska - Krysiaki

3. Oliwia Bakuła - Wach

4. Katarzyna Gleba - Dęby

5. Dominika Lis - Wykrot

6. Wiktoria Mróz - Jazgarka

1. Bartosz Podbielski - Wach

2. Piotr Dziczek - Krysiaki

3. Ziemowit Krzyżewski - Lipniki

4. Piotr Karpiński - Wach

5. Kacper Jędrzejczyk - Myszyniec

6. Piotr Prusaczyk - Dylewo

 Rejon Goworowo rozgrywa w dn. 17.01.  Rejon Goworowo rozgrywa w dn. 17.01.
   
DZIEWCZĘTA 2005-2006 CHŁOPCY 2005-2006
1. Kurpiewska Wiktoria Łęg Starościński
2. Sakowska Anna Lelis
3. Szczepanek Zuzanna Obierwia
4. Załęska Kinga O. Borki
5. Roicka Iza O. Borki
1. Kacper Szczęsny O. Borki
2. Bączek Mateusz O. Borki
3. Szymczyk Paweł Łęg Starościński
4. Berkowski Jakub O. Borki
5. Łępicki Jan Łęg Starościński
 

1. Wiktoria Sobotka - Krysiaki

2. Maja bakuła - Wach

3. Zuzanna Krysiak - Lipniki

4. Wiktoria Dziczek - Krysiaki

5. Paulina  Giers - Jazgarka

6. Patrycja Trzcińska - Wykrot

1. Jakub Pawelczyk - Krysiaki

2. Wiktor Siok - Krysiaki

3. Bartosz Samsel - Wach

4. Bartosz Młynarczyk

5. Hubert Rutkowski - Krysiaki

 Rejon Goworowo rozgrywa w dn. 17.01.  Rejon Goworowo rozgrywa w dn. 17.01.
Czytany 153 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 styczeń 2020 09:45