Get Adobe Flash player
wtorek, 19 listopad 2019 17:38

Mikołajki na sportowo 2019

Uczniowski Klub Sportowy Clan działający przy II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce zaprasza na IX edycję imprezy charytatywnej Mikołajki na sportowo na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz Polaków na Ukrainie.

Impreza odbędzie się 6 grudnia 2019 roku w Hali i przy Hali Widowiskowo-Sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce, weryfikacja zawodników w biurze zawodów w godzinach 9:00-14:00

W programie przewidziane konkurencje sportowo-rekreacyjne: bieg na 30 m, bieg na 30 m przez płotki, pchnięcie kulą, pięcioskok, zwis na drążku nachwytem na ugiętych rękach, koszykówka indywidualnie, bieg na 1000 m w czapce Mikołaja (przy hali), ponadto pomiar ciśnienia oraz prezentacja udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej na fantomach przez Grupę Ratowniczą Pomocy Rodzinom Nadzieja w Ostrołęce.

Wyróżnienia dla zwycięzców w w/w konkurencjach w kategoriach wiekowych K/M 2007 i młodsi, 2006-2004, 2003-2000, 1999 i starsi.

Uwaga!Ruszyły już ZAPISYwww.elektronicznezapisy.pl,na stronie UKS Clan w Ostrołęce: www.uks-clan.cba.pl/, lub II LO im. C.K. Norwida http://79.188.158.178/joomla2/.
Zapoznaj się z Regulaminem imprezy, wypełnij i zabierz ze sobą stosowną DEKLARACJĘ, uczestnicy niepełnoletni podpisaną DEKLARACJĘ przez rodziców/ prawnych opiekunów, uczestnicy pełnoletni DEKLARACJĘ zawodnika zamieszczone na w/w stronach.

Patronat honorowy: Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik

Patronat indywidualny: Przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki, Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, Przewodniczący NSZZ Solidarność POiW Region Mazowsze Oddział w Ostrołęce Aleksander Zawalich.

Partnerzy i Współorganizatorzy: Miasto Ostrołęka, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce, NSZZ Solidarność POiW Region Mazowsze Oddział w Ostrołęce, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, Sklep Sportowy Decathlon w Ostrołęce, Grupa Ratownicza Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja w Ostrołęce

Obowiązuje strój i obuwie sportowe (na zmianę dla biegających 1000m przy hali) oraz czapka Mikołaja.

Zabierz ze sobą UPOMINEK, którym chciałbyś obdarować dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz rodziny Polaków mieszkających na Ukrainie.

W imieniu wszystkich zaangażowanych w organizację imprezy SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Czytany 757 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 listopad 2019 17:48