Get Adobe Flash player
niedziela, 21 kwiecień 2019 15:29

Mistrzostwa Międzypowiatowe dla kat. Dzieci i Młodzież Wyróżniony

Aktualizacja z dn. 7 maja 2019 r. dotyczy finałów międzypowiatowych w pływaniu.

 

Mistrzostwa Międzypowiatowe w indywidualnym i drużynowym pływaniu dziewcząt i chłopców (Dzieci, Młodzież) odbędą się w Chorzelach w dniu 9 maja (czwartek) - Kompleks Chorzele, ul. Szkolna 4 A, godz. 9.30. - rozpływanie, godz. 10.00. zawody

W załączeniu regulamin.
Prosimy o jak najszybsze przesłanie:

- wyniku sztafety

- nazwisko, imię zawodnika, rocznik, styl, wynik

Jeżeli wcześniej nie otrzymamy powyższych danych, prosimy, aby drużyny przyjechały wcześniej przed zawodami.
 
Zgłoszenia:
Dziewczęta DZIECI Chłopcy DZIECI
PSP 1 Chorzele SP 5 Wyszków
SP 1 Przasnysz  
SP 5 Wyszków  
   
   
Dziewczęta MŁODZIEŻ Chłopcy MŁODZIEŻ
PSP 2 Chorzele SP 3 Przasnysz
SP 3 Przasnysz PSP 2 Chorzele
SP 5 Wyszków SP 5 Wyszków

13 maja (poniedziałek) - PSP nr 2 w Chorzelach, ul. Szkolna 4 B, godz. 10.00. - konkurs skoku wzwyż, który wyłoni reprezentację rejonu Ostrołęka na zawody wojewódzkie w lekkie atletyce w Warszawie (31.05.). Finał międzypowiatowy skoku wzwyż ma charakter otwarty, szkoła może zgłosić do tej konkurencji max 3 zawodniczki / 3 zawodników w roczniku 2003 oraz 2004-2005. Zgłoszenia przez SRS.


 

11 maja (sobota) - minipiłka ręczna dziewcząt DZIECI - Szkoła Podstawowa nr 10 Ostrołęka, ul. ks. Blachnickiego 16, godz. 10.00.

Awans: SP  10 Ostrołęka, SP Piski, SP 2 Małkinia Górna, SP Bogate, PSP Rzewnie, SP 1 Wyszków


12 maja (niedziela) - unihokej dziewcząt DZIECI - Szkoła Podstawowa nr 2 w Makowie Mazowieckim, ul. gen. Pułaskiego 15, godz. 10.00.
Awans: SP Rzewnie, PSP Myszyniec, SP Leszno, SP 4  Ostrołęka, SP Zabrodzie, SP Stary Lubotyń

12 maja (niedziela) - piłka ręczna chłopców MŁODZIEŻ - Zespół Szkół nr 5 Ostrołęka, ul. ks. Blachnickiego 5, godz. 10.00.

Awans: PSP 2 Chorzele, G 5 Ostrołęka, SP Czerwin, SP 2 Małkinia Górna, SP Sypniewo, SP 3 Wyszków


14 maja (wtorek) - koszykówka dziewcząt MŁODZiEŻ - Zespół Szkół nr 5 Ostrołęka, ul. ks. Blachnickiego 5, godz. 10.00.

Awans: G nr 5 Ostrołęka, SP Kadzidło, SP 2 Ostrów Mazowiecka, G Zabrodzie, SP Zaręby, SP 1 Maków Mazowiecki


Uwaga!!! zmiana na 20 maja (poniedziałek) - piłka siatkowa chłopców MŁODZIEŻ - Szkoła Podstawowa nr 5 w Wyszkowie, ul. Geodetów 45, godz. 10.00.

Awans: SP Goworowo, SP 5 Ostrołęka, SP 5 Wyszków, PG Różan, SP Prostyń, SP Duczymin


19 maja (niedziela) - unihokej chłopców DZIECI - Szkoła Podstawowa nr 2 w Makowie Mazowieckim, ul. gen. Pułaskiego 15, godz. 10.00.
Awans: SP Szelków, SP Chudek, SP 2 Przasnysz, SP 4 Ostrołęka, SP Zabrodzie, SP Stary Lubotyń

20 maja (poniedziałek) - piłka siatkowa dziewcząt MŁODZIEŻ - ZSZ nr 3 Ostrołęka, ul. Jaracza 5, godz. 10.00. (dawne Gimnazjum nr 2)

Awans: ZSZ 3 Ostrołęka, SP Czerwin, PG Karniewo, SP Nur, PSP Zaręby, SP 5 Wyszków


25 maja (sobota) - lekka atletyka r. 2003 oraz r. 2004-2005 - stadion w Kadzidle, godz. 10.00.

 

 
30 kwietnia (wtorek) - minikoszykówka dziewcząt Dzieci - SP nr 10 Ostrołęka,ul. ks. Blachnickiego 16, godz. 10.00.

Awans: SP Bogate, SP 2 Wyszków, SP 2 Małkinia Górna, SP Dylewo, SP 10 Ostrołęka


27 kwietnia (sobota) - minipiłka ręczna chłopców DZIECI - SP nr 10 Ostrołęka, ul. Blachnickiego 16, godz. 10.00.

Awans: SP nr 10 Ostrołęka, SP Kadzidło, SP 2 Małkinia Górna, SP 1 Przasnysz, SP 2 Maków Mazowiecki, SP Wola Mystkowska


27 kwietnia (sobota) - piłka siatkowa dziewcząt (czwórki) DZIECI - SP 5 Wyszków, ul. Geodetów 45, uwaga !!! godz. 9.00.

Awans: SP 6 Ostrołęka, SP Krasnosielc, SP Czerwin, PSP Krukowo, SP 5 Wyszków, powiat ostrowski rozgrywa 24.04.


28 kwietnia (niedziela) - piłka ręczna dziewcząt MŁODZIEŻ - SP nr 10 Ostrołęka, ul. Blachnickiego 16, godz. 10.00.

Awans: PSP 2 Chorzele, SP 1 Wyszków, SP 10 Ostrołęka, SP Kadzidło, PSP Zaręby Kościelne, SP 2 Maków Mazowiecki


28 kwietnia (niedziela) - piłka siatkowa chłopców (czwórki) DZIECI - SP 5 Wyszków, ul. Geodetów 45, uwaga !!! godz. 9.00.

Awans: SP 5 Ostrołęka, SP Różan, SP Dylewo, SP Prostyń, SP 1 Przasnysz, SP 5 Wyszków


27 kwietnia (sobota) - drużynowy tenis stołowy dziewcząt DZIECI i MłODZIEŻ - uwaga! zmiana miejsca - hala sportowa przy Gimnazjum w Łysych 07-437, ul. Szkolna 1, godz. 10.00.

 

Awans dziewczęta DZIECI: SP 1 Ostrołęka, SP 3 Ostrołęka, SP Łęg Starościński, SP Lelis, SP Prostyń, SP Nur, SP Amelin, SP Drążdżewo, SP Nowe Budy, SP Stare Bosewo, PSP Poścień Wieś, PSP Żelazna Parciaki

 

Awans dziewczęta MŁODZIEŻ: SP Poścień Wieś, PSP Zaręby, SP 1 Ostrołęka, SP 2 Ostrołęka, Gim. Olszewo-Borki, SP Białobiel, SP Nur, SP Prostyń, SP Amelin, SP Drążdżewo, SP Ulasek, SP Stare Bosewo


28 kwietnia (niedziela) - drużynowy tenis stołowy chłopców DZIECI I MŁODZIEŻ -  uwaga! zmiana miejsca - hala sportowa przy Gimnazjum w Łysych 07-437, ul. Szkolna 1 godz. 10.00.

 

Awans chłopcy DZIECI: SP 1 Ostrołęka, SP 3 Ostrołęka, PSP Kryskiaki, SP Czerwin, SP Prostyń, SP Brudki Stare, SP Amelin, SP Drążdżewo, SP Wola Mystkowska, SP Zabrodzie, PSP Poścień Wieś, PSP Żelazna Parciaki

 

Awans chłopcy MŁODZIEŻ: SP 3 Przasnysz, PSP 2 Chorzele, SP 1 Ostrołęka, SP 3 Ostrołęka, SP Wach, PSP Wolkowe, SP Prostyń, SP Wąsewo, SP Amelin, SP Gąsewo, SP Porządzie, SP Somianka

 

Czytany 152 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 07 maj 2019 19:56