Get Adobe Flash player
środa, 09 styczeń 2019 09:01

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego: indywidualny tenis stołowy - Łyse, 12-13 stycznia 2019 roku

Prosimy o zgłoszenia w Systemie Rejestracji Szkół.

 

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego

w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Łyse, 12 stycznia 2019 r.

Rozpoczęcie o godz. 10.00. 

M Ł O D Z I E Ż

 

Dziewczęta

Chłopcy

Rejon Lelis

Rejon Lelis

1. Oliwia Orzechowska – Olszewo-Borki

2. Oliwia Głowacka - Nasiadki

3. Kinga Pędzich - Nasiadki

4. Klaudia Wołosz - Przystań

5. Zuzanna Szczepanek - Obierwia

1. Maciej Sęk - Obierwia

2. Piotr Budziński – G Olszewo-Borki

3. Jakub Sakowski - Lelis

4. Mateusz Majewski

5. Paweł Sieruta

Rejon Goworowo

Rejon Goworowo

1. Karolina Gruz - Goworowo

2. Aleksandra Mateusiak - Goworowo

3. Izabela Podolak - Goworowo

4. Katarzyna Wilanowska - Pasieki

5. Julia Dąbkowska - Goworowo

1. Paweł Wieczorek - Goworowo

2. Eryk Gałażewski - Goworowo

3. Dawid Orłowski - Goworowo

4. Jakub Grabowski - Goworowo

5. Piotr Skarżyński - Czerwin

6. Wiktor Waszukanis – Czerwin

Rejon Kadzidło

Rejon Kadzidło

1. Patrycja Jędrzejczyk - Krysiaki

2. Aleksandra Świerszcz - Łyse

3. Mrówka Martyna - Krysiaki

4. Oliwia Samorajczyk - Wolkowe

5. Emilia Niedźwiecka - Myszyniec

6. Martyna Gwara - Wach

1. Dominik Zieliński - Wolkowe

2. Bartłomiej Banach - Wolkowe

3. Krystian Rutkowski - Krysiaki

4. Kacper Karpiński - Wach

5. Jakub Pawelczyk - Krysiaki

 


 

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego

w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Łyse, 13 stycznia 2019 r.

 

Rozpoczęcie o godz. 10.00.

DZIECI – r. 2008 i mł.

 

Dziewczęta – 2008 i mł.

Chłopcy – 2008 i mł.

Rejon Lelis

Rejon Lelis

1. Amelia Zabielska - Przystań

2. Nikola Prusińska - Lelis

3. Angelika Wołosz - Przystań

4. Maria Staniek - Lelis

5. Katarzyna Andrzejczyk – Łęg Starościński

6. Julia Laskowska – Nasiadki

1. Konrad Zyśk – Łęg Starościński

2. Kacper Nalewajk – Łęg Starościński

3. Krzysztof Pawłowski - Olszewka

4. Filip Kowalczyk - Obierwia

5. Kacper Niedźwiecki - Antonie

Rejon Goworowo

Rejon Goworowo

1. Wiktoria Dąbkowska - Goworowo

2. Marta Dymerska - Goworowo

3. Maja Zawadzka - Goworowo

4. ---

5. ---

1. Kacper Kaczmarczyk - Goworowo

2. Jakub Dąbrowski - Goworowo

3. Antoni Wieczorek - Goworowo

4. Bartek Iwański - Goworowo

5. ---

6. ---

Rejon Kadzidło

Rejon Kadzidło

1. Maja Kozłowska - Dęby

2. Natalia Siok - Krysiaki

3. Oliwia Jurczyk - Krysiaki

4. Oliwia Bakuła - Wach

5. Oliwia Olszewska - Dęby

1. Kacper Jędrzejczyk - Wolkowe

2. Gracjan Lipka - Dęby

3. Piotr Prusaczyk – Dylewo

4. Kacper Duda - Wydmusy

5. Jakub Pawłowski - Krysiaki

 


 

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego

w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Łyse, 13 stycznia 2019 r.

 

Rozpoczęcie o godz. 10.00.

DZIECI – r. 2006-2007

 

Dziewczęta – 2006-2007

Chłopcy – 2006-2007

Rejon Lelis

Rejon Lelis

1. Wiktoria Nadolna – Łęg Starościński

2. Wiktoria Kurpiewska – Łęg Starościński

3. Anna Sakowska - Lelis

4. Julia Waszkiewicz - Obierwia

5. Oliwia Szmidt – Nowa Wieś

6. Kinga Załęska – Olszewo-Borki

1. Paweł Szymczyk – Łęg Starościński

2. Piotr Krajza - Obierwia

3. Jakub Wasyk – Olszewo-Borki

4. Jakub Berkowski – Olszewo-Borki

5. Damian Mielnicki – Łęg Starościński

Rejon Goworowo

Rejon Goworowo

1. Julia Dymerska - Goworowo

2. Emilia Stankiewicz - Goworowo

3. Alicja Dąbkowska - Goworowo

4. Aleksandra Dobkowska - Goworowo

5. ---

1. Jakub Kruczyk - Goworowo

2. Patryk Subzda - Goworowo

3. Krzysztof Szabłowski - Czerwin

4. Hubert Kraska - Pasieki

5. ---

Rejon Kadzidło

Rejon Kadzidło

1. Oliwia Kaczyńska - Wolkowe

2. Wiktoria Sobotka – Krysiaki

3. Maja Bakuła - Wach

4. Katarzyna Mysiorska - Krysiaki

5. Zuzanna Krysiak - Dęby

1. Hubert Rutkowski - Krysiaki

2. Wiktor Siok - Krysiaki

3. Bartosz Podbielski - Wach

4. Adrian Gleba - Dęby

5. Ziemowit Krzyżewski - Lipniki

6. Szymon Kowalczyk - Wach

 

Czytany 163 razy