Get Adobe Flash player

Aktualności

Zamieszczamy komunikaty Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3 x 3 dziewcząt i chłopców - DZIECI, MŁODZIEŻ I LICEALIADA, które odbędą się w Ostrowi Mazowieckiej w dniach 3-4 czerwca.

Program minutowy

Mistrzostwa Międzypowiatowe

w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

Kadzidło, 24 maja 2019 roku

Godz.

60m

w dal

rzutnia

10.00.

1-2

5-6

9-10

10.20.

11-12-13

3-4

7-8

10.40.

14-15

1-2

5-6

11.00.

9-10

11-12-13

3-4

11.20.

7-8

14-15

1-2

11.40.

5-6

9-10

11-12-13

12.00.

3-4

7-8

14-15

PROGRAM  MINUTOWY

Mistrzostwa Międzypowiatowe U18, U 16 w Lekkiej Atletyce

Kadzidło, 25 maja 2019 roku

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w ringo dla dzieci i młodzieży odbędą się na stadionie w Lelisie w dniu 9 czerwca (niedziela):

- grupa młodsza rozpocznie rywalizację o godz. 12.00.

- młodzież godz. 14.00.

Serdecznie zapraszamy.

                                           jantar19

 

Zaproszenie-Regulamin XIII Ogólnopolski Turniej w Ringo "KurpiowskiJantar" w załączniku. Serdecznie zapraszamy.

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców rozegrany zostanie w najbliższy piątek, 24 maja, w Kadzidle, stadion przy ul. Sportowej. Rozpoczęcie o godz. 10.00.

 

Awans - na dn. 19.05. -  uzyskały następujące szkoły:

Dziewczęta Chłopcy
1. SP Olszewo-Borki 1115 pkt. 1. SP Olszewo-Borki 935 pkt.
2. SP Czarnia 977 pkt. 2. SP Czerwin 880 pkt.
1. SP 4 Ostrołęka 825 pkt. 1. -
2. SP 2 Ostrołęka 729 pkt. 2. -
1. SP 2 Małkinia Górna 952 pkt. 1. SP 2 Małkinia Górna 796 pkt.
2. PSP Zaręby Kościelne 685 pkt. 2. PSP Zaręby Kościelne 706 pkt.

1. reprezentacji powiatu makowskiego

najprawdopodobniej nie będzie

1. -
2. - 2. -
1. PSP 1 Chorzele 808 pkt. 1. SP 1 Przasnysz 825 pkt.
2. SP 2 Przasnysz 796 pkt. 2. PSP Jednorożec 694 pkt.
1. SP 5 Wyszków 939 pkt. 1. SP 5 Wyszków 1067 pkt.
2. SP Zabrodzie 852 pkt. 2. SP 2 Wyszków 818 pkt.

 

Program minutowy opublikujemy po zamknięciu listy drużyn, które wyrażą chęć uczestniczenia w tej imprezie. Serdecznie zapraszamy. Oby pogoda nam dopisała.

Program minutowy

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego Ziemskiego i Grodzkiego U18, U16 w Lekkiej Atletyce

Kadzidło, 18 maja 2019 r.

Program minutowy

Powiatu Ostrołęckiego i Miasta Ostrołęki

w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

Kadzidło, 11 maja 2019 roku

Mistrzostwa Międzypowiatowe w badmintonie dziewcząt i chłopców (Młodzież, Dzieci) przeprowadzone zostaną na zasadzie turnieju otwartego. Miejsce: Szkoła Podstawowa w Łysych, godz. 10.00.

20 maja (poniedziałek) - dziewczęta i chłopcy - kat. młodzież

21 maja (wtorek) - dziewczęta i chłopcy kat. dzieci

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do dnia 17 maja. Prosimy również o zgłoszenia w SRS. 

Przepisy:

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców - miasto i powiat - odbędzie się w Kadzidle, 11 maja (sobota), godz. 10.00.

Proszę o zgłoszenia, celem przygotowania programu minutowego.

Aktualizacja z dn. 7 maja 2019 r. dotyczy finałów międzypowiatowych w pływaniu.

 

Mistrzostwa Międzypowiatowe w indywidualnym i drużynowym pływaniu dziewcząt i chłopców (Dzieci, Młodzież) odbędą się w Chorzelach w dniu 9 maja (czwartek) - Kompleks Chorzele, ul. Szkolna 4 A, godz. 9.30. - rozpływanie, godz. 10.00. zawody

W załączeniu regulamin.
Prosimy o jak najszybsze przesłanie:

- wyniku sztafety

- nazwisko, imię zawodnika, rocznik, styl, wynik

Jeżeli wcześniej nie otrzymamy powyższych danych, prosimy, aby drużyny przyjechały wcześniej przed zawodami.
 
Zgłoszenia:
Dziewczęta DZIECI Chłopcy DZIECI
PSP 1 Chorzele SP 5 Wyszków
SP 1 Przasnysz  
SP 5 Wyszków  
   
   
Dziewczęta MŁODZIEŻ Chłopcy MŁODZIEŻ
PSP 2 Chorzele SP 3 Przasnysz
SP 3 Przasnysz PSP 2 Chorzele
SP 5 Wyszków SP 5 Wyszków

13 maja (poniedziałek) - PSP nr 2 w Chorzelach, ul. Szkolna 4 B, godz. 10.00. - konkurs skoku wzwyż, który wyłoni reprezentację rejonu Ostrołęka na zawody wojewódzkie w lekkie atletyce w Warszawie (31.05.). Finał międzypowiatowy skoku wzwyż ma charakter otwarty, szkoła może zgłosić do tej konkurencji max 3 zawodniczki / 3 zawodników w roczniku 2003 oraz 2004-2005. Zgłoszenia przez SRS.


 

11 maja (sobota) - minipiłka ręczna dziewcząt DZIECI - Szkoła Podstawowa nr 10 Ostrołęka, ul. ks. Blachnickiego 16, godz. 10.00.

Awans: SP  10 Ostrołęka, SP Piski, SP 2 Małkinia Górna, SP Bogate, PSP Rzewnie, SP 1 Wyszków


12 maja (niedziela) - unihokej dziewcząt DZIECI - Szkoła Podstawowa nr 2 w Makowie Mazowieckim, ul. gen. Pułaskiego 15, godz. 10.00.
Awans: SP Rzewnie, PSP Myszyniec, SP Leszno, SP 4  Ostrołęka, SP Zabrodzie, SP Stary Lubotyń

12 maja (niedziela) - piłka ręczna chłopców MŁODZIEŻ - Zespół Szkół nr 5 Ostrołęka, ul. ks. Blachnickiego 5, godz. 10.00.

Awans: PSP 2 Chorzele, G 5 Ostrołęka, SP Czerwin, SP 2 Małkinia Górna, SP Sypniewo, SP 3 Wyszków


14 maja (wtorek) - koszykówka dziewcząt MŁODZiEŻ - Zespół Szkół nr 5 Ostrołęka, ul. ks. Blachnickiego 5, godz. 10.00.

Awans: G nr 5 Ostrołęka, SP Kadzidło, SP 2 Ostrów Mazowiecka, G Zabrodzie, SP Zaręby, SP 1 Maków Mazowiecki


Uwaga!!! zmiana na 20 maja (poniedziałek) - piłka siatkowa chłopców MŁODZIEŻ - Szkoła Podstawowa nr 5 w Wyszkowie, ul. Geodetów 45, godz. 10.00.

Awans: SP Goworowo, SP 5 Ostrołęka, SP 5 Wyszków, PG Różan, SP Prostyń, SP Duczymin


19 maja (niedziela) - unihokej chłopców DZIECI - Szkoła Podstawowa nr 2 w Makowie Mazowieckim, ul. gen. Pułaskiego 15, godz. 10.00.
Awans: SP Szelków, SP Chudek, SP 2 Przasnysz, SP 4 Ostrołęka, SP Zabrodzie, SP Stary Lubotyń

20 maja (poniedziałek) - piłka siatkowa dziewcząt MŁODZIEŻ - ZSZ nr 3 Ostrołęka, ul. Jaracza 5, godz. 10.00. (dawne Gimnazjum nr 2)

Awans: ZSZ 3 Ostrołęka, SP Czerwin, PG Karniewo, SP Nur, PSP Zaręby, SP 5 Wyszków


25 maja (sobota) - lekka atletyka r. 2003 oraz r. 2004-2005 - stadion w Kadzidle, godz. 10.00.

W załączniku zamieściliśmy listę zawodniczek i zawodników, którzy będą reprezentować rejon Ostrołęka na zawodach w indywidualnych biegach przełajowych w dniu 5 kwietnia (piątek).

 

Oto link do szczegółowych informacji nt. imprezy sportowej:

https://szs-wwm.pl/xxi-mims-indywidualne-biegi-przelajowe-komunikat-organizacyjny-zmiana-terminu-rozgrywania-zawodow/

 

Strona 1 z 9