Get Adobe Flash player

Aktualności

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją o zamknięciu szkół z powodu pandemii koronawirusa zawody Szkolnego Związku Sportowego w ramach współzawodnictwa dzieci i młodzieży zostają zawieszone do odwołania.

Na zawody w piłce ręcznej  - Mistrzostwa Ostrołęki - zapraszamy:
 
14 marca (sobota): 
godz. 9.00 - dziewczęta Dzieci
godz. 12.00 - dziewczęta Młodzież
 
15 marca (niedziela):
godz. 9.00 - chłopcy Dzieci
godz. 12.00 - chłopcy Młodzież
 
Miejsce zawodów: Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce.
Proszę pamiętać o zgłoszeniu szkoły w SRS.

 

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w tenisie stołowym rozegramy w Goworowie (Zespół Szkól Powiatowych) w dniach:

MŁODZIEŻ: 18 stycznia (sobota)

DZIECI: 19 stycznia (niedziela)

Rozpoczęcie zawodów o godz. 10.00.

Prosimy pamiętać o zgłoszeniach w Systemie Rejestracji Szkół.

Awns uzyskali:

DZIEWCZĘTA 2009 i mł. CHŁOPCY 2009 i mł.
1. Zabielska Amelia Przystań
2. Gontarz Nikola Nasiadki
3. Prusaczyk Julita Lelis
4. Sęk Aleksandra Lelis
5. Maja Zera Obierwia
1. Zyśk Konrad - Łęg Starościński
2. Niechoda Miłosz Łęg Starościński
3. Gąska Kacper Grabówek
4. Gładek Bartosz Grabówek
5. Deptuła Bartosz Białobiel

1. Natalia Siok - Krysiaki

2. Łucja Łachacz - Wydmusy

3. Oliwia Jurczyk - Krysiaki

4. Julia Archacka - Krysiaki

5. Klaudia Dawid - Dylewo

6. Milena Pawłowska - Dylewo

1. Gracjan Lipka - Dęby

2. Dominik Wiśniewski - Wydmusy

3. Jakub Pawłowski - Krysiaki

4. Sylwester Lipka - Dęby

5. Filip Piórkowski - Wydmusy

6. Szymon Archacki - Krysiaki

 Rejon Goworowo: rozgrywa w dn. 17.01.  Rejon Goworowo: rozgrywa w dn. 17.01.
   
DZIEWCZĘTA 2007-2008 CHŁOPCY 2007-2008
1. Nadolna Wiktoria  Łęg Starościński
2. Wasykiewicy Julia Obierwia
3. Wołosz Angelika Przystań
4. Niechoda Magdalena Łęg Starościński
5. Kowalczyk Gabriela
1. Mielnicki Damian Łęg Starościński
2. Kaczyński Kamil Obierwia
3. Nalewajk Kacper Łęg Starościński
4. Zakrzewski Piotr O. Borki
5. Antoszewski Miłosz Olszewka

1. Oliwia Olszewska - Dęby

2. Katarzyna Mysiorska - Krysiaki

3. Oliwia Bakuła - Wach

4. Katarzyna Gleba - Dęby

5. Dominika Lis - Wykrot

6. Wiktoria Mróz - Jazgarka

1. Bartosz Podbielski - Wach

2. Piotr Dziczek - Krysiaki

3. Ziemowit Krzyżewski - Lipniki

4. Piotr Karpiński - Wach

5. Kacper Jędrzejczyk - Myszyniec

6. Piotr Prusaczyk - Dylewo

 Rejon Goworowo rozgrywa w dn. 17.01.  Rejon Goworowo rozgrywa w dn. 17.01.
   
DZIEWCZĘTA 2005-2006 CHŁOPCY 2005-2006
1. Kurpiewska Wiktoria Łęg Starościński
2. Sakowska Anna Lelis
3. Szczepanek Zuzanna Obierwia
4. Załęska Kinga O. Borki
5. Roicka Iza O. Borki
1. Kacper Szczęsny O. Borki
2. Bączek Mateusz O. Borki
3. Szymczyk Paweł Łęg Starościński
4. Berkowski Jakub O. Borki
5. Łępicki Jan Łęg Starościński
 

1. Wiktoria Sobotka - Krysiaki

2. Maja bakuła - Wach

3. Zuzanna Krysiak - Lipniki

4. Wiktoria Dziczek - Krysiaki

5. Paulina  Giers - Jazgarka

6. Patrycja Trzcińska - Wykrot

1. Jakub Pawelczyk - Krysiaki

2. Wiktor Siok - Krysiaki

3. Bartosz Samsel - Wach

4. Bartosz Młynarczyk

5. Hubert Rutkowski - Krysiaki

 Rejon Goworowo rozgrywa w dn. 17.01.  Rejon Goworowo rozgrywa w dn. 17.01.
czwartek, 12 grudzień 2019 17:26

Powiat ostrołęcki: tenis stołowy

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w tenisie stołowym odbędą się w Goworowie, sala Zespołu Szkół Powiatowych, w dniach:

DZIECI: 14 grudnia (sobota)

MŁODZIEŻ: 15 grudnia (niedziela)

Rozpoczęcie zawodów o godz. 10.00.

Prosimy pamiętać o zgłoszeniach w Systemie Rejestracji Szkół.

Udział wezmą:

DZIECI - dziewczęta 2009 i mł.

DZIECI – chłopcy 2009 i mł.

               1.  SP Goworowo  2.  SP Pasieki

         1. SP Obierwia 2. SP Lelis 

         1. SP Krysiaki   2. SP Dylewo

1. SP Goworowo

2. SP Czerwin

1. SP Łęg Starościński

2. SP Grabówek

1. PSP Krysiaki

2. SP Dęby

DZIECI - dziewczęta 2007-2008

DZIECI – chłopcy 2007-2008

        1. SP Goworowo    2. SP Pasieki

        1. SP Łęg Starościński   2. SP Obierwia

        1. SP Dęby  2. PSP Wolkowe

1. SP Goworowo

2. SP Czerwin

1. SP Łęg Starościński

2. SP Olszewka

1. SP Wach

2. SP Wolkowe

MŁODZIEŻ - dziewczęta

MŁODZIEŻ – chłopcy

         1. SP Goworowo    2. SP Pasieki

               1.  SP Lelis  2. SP Obierwia

         1. PSP Krysiaki 2. PSP Wolkowe

1. SP Goworowo

2. SP Czerwin

1. SP Olszewo-Borki

2. SP Łęg Starościński

1. SP Krysiaki

2. SP Wach

REGULAMIN MISTRZOSTW OSTROŁĘKI

W  DWÓCH OGNIACH USPORTOWIONYCH

DLA DZIECZĄT I CHŁOPCÓW r. 2010 i młodsi

 

1. Termin i miejsce: 17 grudnia (wtorek), godz. 10.00 – Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Papiernicza 1, Ostrołęka

Zgłoszenia do dnia 13 grudnia, do godz. 16.00. tel. 604 155 731, 29 764 50 03

2. Uczestnictwo: W zawodach biorą udział uczniowie rocznik 2010 i młodsi. Drużyna składa się z 12 zawodników: 6 dziewczynek i 6 chłopców (w tym para rezerwowych). „Matka” dowolnej płci oraz 9 zawodników w polu gry. Dwa ognie usportowione objęte są punktacją i wchodzą do współzawodnictwa sportowego szkół.

3.  Przepisy gry:

Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce uprzejmie informuje, że MISTRZOSTWA POWIATU OSTROŁĘCKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – DZIECI I MŁODZIEŻ – odbędą się w następujących dniach:

10 grudnia (wtorek) – DZIEWCZĘTA MŁODZIEŻ – SP Kadzidło, godz. 10.00

12 grudnia (czwartek) – DZIEWCZĘTA DZIECI – PSP Myszyniec, godz. 10.00

11 grudnia (środa) – CHŁOPCY DZIECI – SP Łyse, godz. 10.00

13 grudnia (piątek) – CHŁOPCY MŁODZIEŻ – SP Łyse, godz. 10.00

 

Powyższe zawody są TURNIEJEM OTWARTYM.

Zgłoszenia poprzez System Rejestracji Szkół do dnia 8 XII (niedziela).

Szkoły bez rejestracji w SRS nie będą dopuszczone do zawodów.

środa, 27 listopad 2019 09:01

SZKOLENIA PZPN DLA NAUCZYCIELI I TRENERÓW

W ZAŁĄCZENIU HARMONOGRAM DARMOWYCH SZKOLEŃ PZPN DLA NAUCZYCIELI I TRENERÓW

Zamieszczamy komunikat finałów wojewódzkich w unihokeju dziewcząt i chłopćów LICEALIADA, które odbędą się 4 grudnia br. w Czerwinie.

Zamieszczamy komunikat organizacyjny zawodów finałowych XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu dziewcząt i chłopców - szkoły ponadpodstawowe

Serdecznie zapraszany do udziału w turnieju szachowym. Szczegóły w załączonym regulaminie.

wtorek, 19 listopad 2019 17:38

Mikołajki na sportowo 2019

Uczniowski Klub Sportowy Clan działający przy II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce zaprasza na IX edycję imprezy charytatywnej Mikołajki na sportowo na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz Polaków na Ukrainie.

Impreza odbędzie się 6 grudnia 2019 roku w Hali i przy Hali Widowiskowo-Sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce, weryfikacja zawodników w biurze zawodów w godzinach 9:00-14:00

Finał międzypowiatowy w unihokeju dziewcząt i chłopców kat. Młodzież r. 2005-2006 rozegrany zostanie
w Szkole Podstawowej w Czerwinie:
 
Dziewczęta:  28 listopada (czwartek), godz. 10.00
SP Czerwonka, SP Piski, SP Brok, SP Czernice Borowe, SP 4 Ostrołęka, SP Zabrodzie
 
Chłopcy: 8 grudnia (niedziela), godz. 10.00
SP Amelin, SP Czerwin, SP Andrzejewo, SP Czernice Borowe, SP 5 Ostrołęka, SP 1 Wyszków
 
Prosimy o zgłoszenia do zawodów w SRS.
niedziela, 17 listopad 2019 16:45

Badminton dla szkół ponadpodstawowych

Szanowni Państwo,
w dniu 23 listopada br. (sobota) rozegrany zostanie otwarty turniej międzypowiatowy badmintona dla dziewcząt i chłopców ze szkół ponadpodstawowych (LICEALIADA). Miejsce: Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrołęce, ul. Jaracza 5, godz. 10.00.
Zgłoszenia w Systemie Rejestracji Szkół do dnia 21 listopada (czwartek), godz. 16.00.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z przepisami Polskiego Związku Badmintona.

W zależności od ilości zgłoszonych drużyn, sety będą rozgrywane do 15 pkt. lub do 11 pkt.

Finał międzypowiatowy w unihokeju dziewcząt i chłopców kat. DZIECI rozegrany zostanie w Szkole Podstawowej w Chudku w dniach:
 
Dziewczęta: 1 grudnia (niedziela), godz. 10.00
SP Szelków, SP Chudek, SP Andrzejewo, SP Leszno, SP 10 Ostrołęka, SP Zabrodzie
 
Chłopcy: 23 listopada (sobota), godz. 10.00
SP Szelków, SP Chudek, SP Andrzejewo, SP 3 Przasnysz, SP 2 Ostrołęka, SP 1 Wyszków
 
Prosimy o zgłoszenia do zawodów w SRS.
Strona 1 z 11