Get Adobe Flash player

Aktualności

$1·                                INDYWIDUALNE       BIEGI           PRZEŁAJOWE

10.00 – dziewczęta klasy V – Miasto

10.10 – dziewczęta klasy V – Powiat

10.20 – chłopcy klasy V – Miasto

10.30 – chłopcy klasy V – Miasto

10.40 - dziewczęta klasy VI – Miasto

10.50 - dziewczęta klasy VI – Powiat

11.00 - chłopcy klasy VI – Miasto

11.10 - chłopcy klasy VI – Powiat

11.20 – dziewczęta klasy VII – Miasto

11.30 – dziewczęta klasy VII – Powiat

11.40 – chłopcy klasy VII – Miasto

11.50 – chłopcy klasy VII – Powiat

12.00 - dziewczęta klasy VIII – Miasto

12.10 - dziewczęta klasy VIII – Powiat

12.20 - chłopcy klasy VIII – Miasto

12.30 - chłopcy klasy VIII – Powiat

12.40 – dziewczęta szkoły ponadpodstawowe – dystans krótszy – Miasto i Powiat

12.50 – dziewczęta klasy szkoły ponadpodstawowe – dystans dłuższy – Miasto i Powiat

13.00 – chłopcy klasy I i II szkoły ponadpodstawowe - dystans krótszy – Miasto i Powiat

13.10 - chłopcy klasy III i IV szkoły ponadpodstawowe - dystans dłuższy – Miasto i Powiat

piątek, 16 wrzesień 2022 14:21

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH DO KONCA 2022.

23 09 2022r.-Indywidualne Biegi Przełajowe miasto i powiat godz.10 STADION OSTROŁĘKA

                           Rozpoczynamy od klas V naprzemian

30 09 2022r. Sztafetowe Biegi Przełajowe miasto i powiat godz.10 STADION OSTROŁĘKA

1 10 2022. Piłka nożna klas VI dziewczęta miasto godz. 10 SP2 OSTROŁĘKA

2 10 2022.Piłka nożna klas VI chłopcy         miasto godz.10 SP2 OSTROŁĘKA

25 09 2022.Piłka nożna klas VI dziewczęta powiat godz.10 NOWA WIEŚ ZACHODNIA

2 10 2022. Piłka nożna klas VIII dziewczęta powiat godz.10 NOWA WIEŚ ZACHODNIA

7 10 2022.Indywidualne BIEGI Przełajowe międzypowiat godz.10 STADION OSTROŁĘKA

8 10 2022.Piłka nożna klas VIII chłopcy       miasto godz.10 SP2 OSTROŁEKA

9 10 2022.Piłka nożna klas VIII dziewczęta miasto godz.10 SP2 OSTROŁĘKA

                    Piłka nożna klasVI chłopcy   powiat godz.10 CZERWIN

                    Piłka nożna klas VIII chłopcy powiat godz.10 CZERWIN

12 10 2022. Sztafetowe Biegi Przełajowe międzypowiat godz.10 STADION OSTROŁĘKA

21 10 2022.Sztafetowe Biegi Przełajowe MAZOWSZE   KAMION

22 10 2022. Piłka nożna klas VI dziewczęta międzypowiat godz.10 SP2 OSTROŁĘKA

23 10 2022.Piłka nożna klas VI chłopcy       międzypowiat godz. 10 SP2 OSTROŁĘKA

29 10 2022.Piłka nożna klas VIII dziewczeta międzypowiat godz.10 SP2 OSTROLĘKA

30 10 2022.Piłka nożna klas VIII chłopcy       międzypowiat godz. 10 SP2 OSTROŁĘKA

19 11 2022. Badminton szkoły podstawowe i średnie miasto i powiat godz.10 ZSZ 3 OSTROŁĘKA

20 11 2022 .Badminton szkoły podstawowe i średnie międzypowiat godz. 10 ZSZ3 OSTROŁĘKA

Termiony :Piłki ręcznej, unihokeja ,szachy , będą podane po otrzymaniu dat od organizatorów zawodów

środa, 08 czerwiec 2022 17:36

KURPIOWSKI JANTAR

10 06 2022  Piłka nożna kl.IV dziewczęta i chłopcy  orlik SP2 Ostrołęka godz.11                                                                                                                       11 06 2022 Piłka nożna kl.V dziewczęta i chłopcy   orlik SP2 Ostrołęka  godz. 10                                                                                                                     12 06 2022 Piłka nożna kl.VII dziewczęta i chłopcy orlik SP2 Ostrołęka godz.10                                                                                                                        16 06 2022 Piłka nożna ki.I dziewczęta i chłopcy   orlik SP2 Ostrołęka  godz.10

Lista Zawodników Zakwalifikowanych do finału wojewódzkiego w LA

Dziewczęta

100m

Alicja Beczak- SP Sypniewo

Gostkowska Julia- SP Zaręby

Sokołowska Wiktoria- SP 3 Ostrów Maz.

300m

Sokołowska P – SP 3 Ostrów Maz.

Nikola Abramczyk- SP1 Wyszków

Natalia Tłoczkowska- SP 2 Chorzele

600m

Marta Kacprzyńska-SP Drążdżewo

Aleksandra Staśkiewicz- SP Adelin

Alicja Głowacka- SP Rybno

Skok w Dal

Sokołowska P- SP 3 Ostrów Maz.

Dąbrowska J- SP 1 Ostrów Maz.

Plińska J- SP 2 Małkinia

Pchnięcie Kulą

Zuzanna Siemińska – SP Sypniewo

Pierzchanowska D- SP 2 Ostrów Maz.

Polkowska K- SP 2 Ostrów Maz.

Sztafeta 4x100

SP Sypniewo

SP 1 Wyszków

Sztafeta Olimpijska

SP 2 Wyszków

Chłopcy

100m

Dominik Lewandowski-SP 2 Maków Maz.

Antosiak Szymon- SP Jednorożec

Radomski Hubert- SP 1 Chorzele

300m

Dębek Jakub- SP Jednorożec

Kowalski Adam- SP 2 Chorzele

Sawecki G- SP 2 Małkinia

1000m

Nysztal Filip-SP 2 Chorzele

Ksawecki G.-SP2 Małkinia

Jóżwik Bartosz- SP Różan

Skok w Dal

Kajetan Kotlicki-SP 1 Wyszków

Przemysław Pielarz- SP Lucynów

Wiktor Świercz- SP Gąsewo

Pchnięcie Kula

Marcin Kuplicki- SP Krasnosielc

Kacper Suski- SP Różan

Jakub Powierza- SP Lucynów

4x100

SP Różan

SP 2 Małkinia

Sztafeta Olimpijska

SP Długosiodło

SP 2 Chorzele

Skok wzwyż

Chłopcy

Sokołowski Maciej – SP2 Chorzele

Niski Mateusz- SP Jednorożec

Burakiewicz Mateusz- SP 2 Chorzele

Dziewczyny

Chmielewska Weronika- SP 2 Chorzele

Szustecka Julia- SP 1 Chorzele

Rapacka Paulina- SP 2 Chorzele

wtorek, 07 czerwiec 2022 21:07

czworbój

do zawodów wojewódzkich awansowały Dziewczęta-Wyszków i Sp2 Chorzele  Chłopcy-Wyszków i Sp2 Małkinia.Wyniki zostały przekazane szefom poszczególnych powiatów 3 06 2022

wtorek, 17 maj 2022 17:27

zawody międzypowiatowe

24 05 2022 koszykówka 3x3 kl.VI dziewcząt i chłopców Ostrów Maz. Trębickiego 10 godz.10                            31 05 2022 koszykówka 3x3 kl.VIII dziewcząt i chłopców Ostrów Maz. Trębickikego 10 godz.10

wtorek, 17 maj 2022 17:17

zawody międzypowiatowe

30 05 2022  piłka siatkowa kl.VIII Ostrołęka SP 5 godz.10

wtorek, 17 maj 2022 17:06

zawody międzypowiatowe

19 05 2022 koszykówka kl.VI chłopcy Ostrów Maz.ul Trębickiego 10 godz.10                                                   20 o5 2022 koszykówka kl.VIII chłopcy Ostrów Maz.ul.Trębickiego 10 godz.10                                               20 05 2022 koszykówka kl. VI dziewczęta Ostrołęka SP 10 godz. 10                                                               21 05 2022 koszykówka kl.VIII dziewczęta Ostrołęka SP10 godz.10

wtorek, 10 maj 2022 18:40

Zawody międzypowiatowe

Drużynowy tenis stołowy kl.VI  i VIII dziewcząt i chłopców SP3 Ostrołęka 14 05 2022 godz.10

poniedziałek, 09 maj 2022 19:06

UWAGA iii

Drużynowy tenis stołowy  klIV ,VI,VIII   SP 3 Ostrołęka 13 05 2022  godz.14 -miasto                                                                                                            

środa, 04 maj 2022 18:07

ZAWODY POWIATOWE MAJ

Piłka siatkowa dziewcząt kl.VIII   7 05 2022 godz.10 Czerwin   Piłka siatkowa kl.VI  8 05 2022 godz.10 Czerwin                                                                               Piłka siatkowa chłopców kl.VI     9 05 2022 godz.10 Rzekuń    Piłka siatkowa kl.VIII 10 05 2022 godz.10 Rzekuń                                                                            Piłka koszykowa chłopców kl.VI   14 05 2022 godz.10 Kadzidło Piłka koszykowa dziewcząt 15 05 2022 godz.10 Kadzidło                                                                    Piłka koszykowa dziewcząt kl.VI  16 05 2022 godz.10 Kadzidło Piłka koszykowa chłopców kl.VIII 17 05 2022 godz.10 Rzekuń

czwartek, 28 kwiecień 2022 17:47

Zawody międzypowiatowe

 


Piłka siatkowa chłopców kl.VI  11 05 2022  SP 5  Ostrołęka   godz.9                                                                                                                                             Piłka siatkowa dziewcząt kl.VIII  13 05 2022  SP5 Wyszków  godz.10                                                                                                                                           Piłka siatkowa dziewcząt kl.VI     14 05 2022  SP5 Wyszków  godz.10

wtorek, 26 kwiecień 2022 00:00

Mistrzostwa Ostrołęki

Piłka siatkowa dziewcząt kl.VI SP2  28 04 2022   godz.10                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Piłka siatkowa dziewcząt kl.VIII SP6  7 05 2022 godz.10                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Piłka siatkowa chłopców kl.VIII SP5  7 05 2022 godz 10

 

Piłka siatkowa chłopców kl.VI   SP5  7 05 2022 godz.12

 

Koszykówka 3x3chłopców i dziewcząt kl.VI i VIII  SP10    6 05 2022 godz.10 

koszykówka kl.VI dziewcząt i chłopców SP10 8 05 2022 godz.10   

koszykówka kl.VIII dziewcząt i chłopców SP10 8 05 2022 godz.12                                                                                                                           

poniedziałek, 25 kwiecień 2022 00:00

Zawody powiatowe 2022

Drużynowy tenis stołowy kl.VI i VIII -Czerwin 27 04 2022 godz.10

Piłka siatkowa kl.VIII dziewcząt -Czerwin 07 05 2022 godz.10

Piłka siatkowa kl.VI   dziewcząt -Czerwin 08 05 2022 godz.10

Strona 1 z 13