Get Adobe Flash player

Aktualności

Szanowni Państwo

Dyrektorzy Szkół,

Nauczyciele wychowania fizycznego,

Trenerzy klubów sportowych

Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i klubów sportowych z terenu województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w imprezie sportowej pn. Przez Sport do Długowieczności.

 

Turnieje „O Kurpiowski Jantar” – dla klas IV:

piłka nożna dziewcząt i chłopców (zespoły 10-osobowe) – 21.06.2021 r. (poniedziałek), ORLIK przy SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 10.00.

 

Turnieje „Pierwszy krok w dorosły sport” – dla klas V:

piłka nożna dziewcząt i chłopców (zespoły 10-osobowe) – 22.06.2019 r. (wtorek), ORLIK przy SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 10.00.

 

Turnieje "I Ty możesz zostać olimpijczykiem" - dla kl. VII:

piłka nożna dziewcząt i chłopców (zespoły 10-osobowe) – 23.06.2019 r. (środa), ORLIK przy SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 10.00.

 

Nagrody:

- za miejsca I-III puchary i medale

- dyplomy dla uczestniczących zespołów

- statuetka dla Najlepszej Zawodniczki/Najlepszego Zawodnika.

 

O wzięciu udziału w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. 

logotypclaim czerony pl    Zadanie dofinansowane ze środkow z budżetu Województwa Mazowieckiego

piątek, 04 czerwiec 2021 10:05

Zawody - powiat ostrołęcki - czerwiec 2021

8 czerwca godz. 10.00 Czerwin piłka siatkowa chłopców kl. 6 i 8

9 czerwca godz. 10.00 Czerwin piłka siatkowa dziewcząt kl. 6 i 8

9 czerwca godz. 10.00 Kadzidło piłka koszykowa dziewcząt i chłopców kl. 8

10 czerwca godz. 10.00 Czerwin piłka siatkowa dziewcząt kl. 8

11 czerwca godz. 10.00 Czerwin piłka koszykowa dziewcząt i chłopców kl. 6

11 czerwca godz. 10.00 Czerwin koszykówka 3*3 kl. 6 i 8 (zawody na orliku)

12 czerwca godz. 10.00 SP 3 Ostrołęka drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców kl. 6 i 8 

poniedziałek, 31 maj 2021 21:42

Zawody - miasto Ostrołęka - czerwiec 2021

- mini piłka siatkowa chłopców 7 czerwca, godz. 17.45 - SP 5 Ostrołęka,

- piłka siatkowa chłopców 9 czerwca, godz. 17.00 -  SP 5 Ostrołęka,

- mini piłka siatkowa dziewcząt 9 czerwca, godz. 15.00 - SP 2 Ostrołęka,

- koszykówka 3 x 3 dziewcząt i chłopców 16 czerwca, godz. 10.00 - SP 10 Ostrołęka

- piłka siatkowa dziewcząt 16 czerwca, godz. 10.00 - SP 6 Ostrołęka,

- drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców Dzieci i Młodzież 12 czerwca, godz. 10.00 - SP 3 Ostrołęka,

- mini piłka koszykowa dziewcząt i chłopców 9 czerwca, godz. 10.00 - SP 10 Ostrołęka,

- piłka koszykowa dziewcząt i chłopców 10 czerwca, godz. 10.00 -  SP 10 Ostrołęka 

poniedziałek, 31 maj 2021 21:34

Zawody międzypowiatowe - czerwiec 2021

- mini piłka siatkowa chłopców 13 czerwca, godz. 10.00 - SP 5 Ostrołęka

- piłka siatkowa chłopców 12 czerwca, godz 10.00 - SP 5 Ostrołęka,

- koszykówka 3*3 dziewcząt i chłopców Dzieci i Młodzież 19 czerwca, godz. 10.00 - MOSiR Ostrów Mazowiecka,

- drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców Dzieci i Młodzież 19 czerwca, godz. 10.00 - SP3 Ostrołęka,

- mini piłka siatkowa dziewcząt 19 czerwca, godz. 10.00 - SP 2 Ostrołęka,

- piłka siatkowa dziewcząt 20 czerwca, godz.10.00 - SP 6 0strołęka,

- mini piłka koszykowa dz 12 czerwca,  godz. 10.00 - SP 10 Ostrołęka,

- mini piłka koszykowa ch 13 czerwca,  godz. 10.00 - SP 10 Ostrołęka,

- piłka koszykowa dz 12 czerwca, godz. 10.00 - SP 10 Ostrołęka,

- piłka koszykowa ch 13 czerwca, godz. 10.00 - SP 10 Ostrołęka.

10 grudnia (czwartek) - finał międzypowiatowy w piłce ręcznej chłopców klas VI i VIII, miejsce: III LO Ostrołęka, ul. Blachnickiego 5, godz. 16.00

11 grudnia (piatek) - miasto Ostrołęka: indywidualny tenis stołowy dziewcząt i chłopców kl. IV godz. 14.00, klas VI i VIII godz. 15.30, miejsce SP 3 Ostrołęka, ul. Skowrońskiego 8

14 grudnia (poniedziałek) finał międzypowiatowy w piłce ręcznej dziewcząt klas VI i VIII, miejsce: III LO Ostrołęka, ul. Blachnickiego 5, godz. 12.00

14 grudnia (poniedziałek) miasto Ostrołęka: drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców kl. IV godz. 14.00, klas VI i VIII godz. 15.30, miejsce SP 3 Ostrołęka, ul. Skowrońskiego 8

14 grudnia (poniedziałek) - miasto Ostrołęka: koszykóka 3x3 chłopców kl. VI i VIII, SP 10, ul. Blachnickiego 16, godz. 18.00

15 grudnia (wtorek) - miasto Ostrołęka: koszykówka 3 x 3 dziewcząt kl. VI i VIII , SP 10 , ul. Blachnickiego 16, godz. 15.30

16 grudnia (środa) - miasto Ostrołęka: piłka siatkowa chłopców młodzież (kl. 7-8), SP nr 5, ul. Hallera 12, godz. 18.30

21 grudnia (poniedziałek) - miasto Ostrołęka: minisiatkówka chłopców kl. VI i mł., SP nr 5, ul. Hallera 12, godz. 17.45 

22 grudnia (wtorek) - miasto Ostrołęka: piłka siatkowa dziewcząt dzieci i młodzież (czyli klasy 6 i 8), Hala Widowiskowo-Sportowa im. Gołasia, godz. 10.00

 

2 października (piątek) sztafetowe biegi przełajowe miasto i powiat,Ostrołęka - błonie nad Narwią (szczegóły imprezy w wiadomości poniżej)

3 października (sobota) piłka nożna dziewcząt i chłopców kl 6 miasto, miejsce SP 2, godz. 10.00

4 października (niedziela) piłka nożna dziewcząt i chłopców kl 8 miasto, miejsce SP 2, godz. 10.00

4 października (niedziela) piłka nożna chłopców kl 6 powiat, miejsce Czerwin, godz. 10.00

9 października (piątek) sztafetowe biegi przełajowe miedzypowiat, Ostrołęka - błonie nad Narwią

 

 

10 października (sobota) piłka nożna dziewcząt kl. 6 i 8 powiat, Nowa  Wieś, godz. 10.00

 

10 października (sobota) piłka ręczna dziewcząt i chłopców kl. 6 i 8 miasto, SP 10, godz. 9.00

 

 

11 października (niedziela) piłka nożna chłopców kl 8 powiat, miejsce Czerwin, godz. 10.00

18 października (niedziela) piłka nożna chłopców kl 6 i 8 międzypowiat, miejsce SP 2, godz. 10.00

 

 

17 października (sobota) piłka nożna dziewcząt kl 6 i 8 międzypowiat SP 2 Ostrołęka, godz. 10.00

 

17 października (sobota) piłka ręczna dziewcząt i chłopców kl 6 i 8 powiat Czerwin, godz. 9.00

17 października (sobota) piłka koszykowa dziewcząt i chłopców kl 6 i 8 miasto, SP 10 Ostrołęka, godz. 9.00

 

24 października (sobota) badminton szkoły podstawowe i ponadpodstawowe miasto i powiat ZSZ 3 Ostrołęka, godz. 9.00

24 października (sobota) unihokej dziewcząt i chłopców kl. 6 miasto SP 4 Ostrołęka, godz. 10.00 - zawody odbędą się w innym terminie

25 października (niedziela) unihokej dziewcząt i chłopców kl. 8 miasto SP 4 Ostrołęka, godz. 10.00 - zawody odbeda się w innym terminie

 

25 października (niedziela) badminton szkoły podstawowe i ponadpodstawowe międzypowiat ZSZ 3 Ostrołęka, godz. 9.00

 

 

 

Powiatowy Grodzko-Ziemski Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce informuje, że sztafetowe biegi przełajowe dla dzieci i młodzieży ze szkół powiatu ostrołęckiego ziemskiego i grodzkiego odbędą się w dniu 2 października (piątek) w Ostrołęce - błonie nad Narwią.

 

godz. 10.00 – Igrzyska Dzieci – dziewczęta rocz. 2008-2009 - m. Ostrołęka i powiat ostrołęcki, 7 x 800m

godz. 10.30 – Igrzyska Dzieci – chłopcy rocz. 2008-2009 -m. Ostrołęka i powiat ostrołęcki, 7 x 800m

godz. 11.00 – Igrzyska Młodzieży – dziewczęta rocz. 2006-2007 - m. Ostrołęka i powiat ostrołęcki, 7 x 800m

godz. 11.30 – Igrzyska Młodzieży – chłopcy rocz. 2006-2007 m. Ostrołęka i powiat ostrołęcki, 7 x 1000m

godz. 12.00 – dziewczęta (7 x 1000m) i chłopcy (7 x 1000m) rocz. 2001 i mł. szkoły ponadpodstawowe m. Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego

 

Dekoracja zwycięzców po każdym biegu z podziałem na powiat ostrołęcki ziemski i grodzki. .

 

niedziela, 20 wrzesień 2020 19:30

Organizatorzy rozgrywek XXIII MIMS

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z nie startowaniem kilku gmin w zawodach powiatowych oraz kilku szkół w zawodach miejskich Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce zwiększa liczbę drużyn reprezentujących szkołę do trzech i gminę do dwóch w roku 2020.

Jeżeli sytuacja w bieżącym roku nie ulegnie zmianie, wyżej wymienione zasady będą obowiązywać nadal.

 

jpg201

poniedziałek, 14 wrzesień 2020 20:08

Przez sport do długowieczności

Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce zaprasza młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz klubów sportowych z terenu województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w turniejach piłki nożnej pn. Przez Sport do Długowieczności:

dla klas VII – 19.09.2020 r. (sobota), 

dla klas I szkół ponadpodstawowych  – 20.09.2020 r. (niedziela).

Miejse: ORLIK przy SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 9.00

O wzięciu udziału w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zgłaszanie drużyn najpóźniej na trzy dni przed poszczególnymi imprezami sportowymi.

logotypclaim czerony pl    Zadanie dofinansowane ze środkow z budżetu Województwa Mazowieckiego

wtorek, 08 wrzesień 2020 20:46

Przez sport do długowieczności

Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i klubów sportowych z terenu województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w turniejach pn. Przez Sport do Długowieczności:

turniej „O Kurpiowski Jantar” – dla klas IV piłce nożnej dziewcząt i chłopców (zespoły 10-osobowe) – 12.09.2020 r. (sobota), ORLIK przy SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 9.00

turniej „Pierwszy krok w dorosły sport” – dla klas V piłce nożnej dziewcząt i chłopców (zespoły 10-osobowe) – 13.09.2020 r. (niedziela), ORLIK przy SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 9.00.

O wzięciu udziału w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zgłaszanie drużyn najpóźniej na trzy dni przed poszczególnymi imprezami sportowymi.

logotypclaim czerony pl    Zadanie dofinansowane ze środkow z budżetu Województwa Mazowieckiego

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją o zamknięciu szkół z powodu pandemii koronawirusa zawody Szkolnego Związku Sportowego w ramach współzawodnictwa dzieci i młodzieży zostają zawieszone do odwołania.

Na zawody w piłce ręcznej  - Mistrzostwa Ostrołęki - zapraszamy:
 
14 marca (sobota): 
godz. 9.00 - dziewczęta Dzieci
godz. 12.00 - dziewczęta Młodzież
 
15 marca (niedziela):
godz. 9.00 - chłopcy Dzieci
godz. 12.00 - chłopcy Młodzież
 
Miejsce zawodów: Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce.
Proszę pamiętać o zgłoszeniu szkoły w SRS.

 

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w tenisie stołowym rozegramy w Goworowie (Zespół Szkól Powiatowych) w dniach:

MŁODZIEŻ: 18 stycznia (sobota)

DZIECI: 19 stycznia (niedziela)

Rozpoczęcie zawodów o godz. 10.00.

Prosimy pamiętać o zgłoszeniach w Systemie Rejestracji Szkół.

Awns uzyskali:

DZIEWCZĘTA 2009 i mł. CHŁOPCY 2009 i mł.
1. Zabielska Amelia Przystań
2. Gontarz Nikola Nasiadki
3. Prusaczyk Julita Lelis
4. Sęk Aleksandra Lelis
5. Maja Zera Obierwia
1. Zyśk Konrad - Łęg Starościński
2. Niechoda Miłosz Łęg Starościński
3. Gąska Kacper Grabówek
4. Gładek Bartosz Grabówek
5. Deptuła Bartosz Białobiel

1. Natalia Siok - Krysiaki

2. Łucja Łachacz - Wydmusy

3. Oliwia Jurczyk - Krysiaki

4. Julia Archacka - Krysiaki

5. Klaudia Dawid - Dylewo

6. Milena Pawłowska - Dylewo

1. Gracjan Lipka - Dęby

2. Dominik Wiśniewski - Wydmusy

3. Jakub Pawłowski - Krysiaki

4. Sylwester Lipka - Dęby

5. Filip Piórkowski - Wydmusy

6. Szymon Archacki - Krysiaki

 Rejon Goworowo: rozgrywa w dn. 17.01.  Rejon Goworowo: rozgrywa w dn. 17.01.
   
DZIEWCZĘTA 2007-2008 CHŁOPCY 2007-2008
1. Nadolna Wiktoria  Łęg Starościński
2. Wasykiewicy Julia Obierwia
3. Wołosz Angelika Przystań
4. Niechoda Magdalena Łęg Starościński
5. Kowalczyk Gabriela
1. Mielnicki Damian Łęg Starościński
2. Kaczyński Kamil Obierwia
3. Nalewajk Kacper Łęg Starościński
4. Zakrzewski Piotr O. Borki
5. Antoszewski Miłosz Olszewka

1. Oliwia Olszewska - Dęby

2. Katarzyna Mysiorska - Krysiaki

3. Oliwia Bakuła - Wach

4. Katarzyna Gleba - Dęby

5. Dominika Lis - Wykrot

6. Wiktoria Mróz - Jazgarka

1. Bartosz Podbielski - Wach

2. Piotr Dziczek - Krysiaki

3. Ziemowit Krzyżewski - Lipniki

4. Piotr Karpiński - Wach

5. Kacper Jędrzejczyk - Myszyniec

6. Piotr Prusaczyk - Dylewo

 Rejon Goworowo rozgrywa w dn. 17.01.  Rejon Goworowo rozgrywa w dn. 17.01.
   
DZIEWCZĘTA 2005-2006 CHŁOPCY 2005-2006
1. Kurpiewska Wiktoria Łęg Starościński
2. Sakowska Anna Lelis
3. Szczepanek Zuzanna Obierwia
4. Załęska Kinga O. Borki
5. Roicka Iza O. Borki
1. Kacper Szczęsny O. Borki
2. Bączek Mateusz O. Borki
3. Szymczyk Paweł Łęg Starościński
4. Berkowski Jakub O. Borki
5. Łępicki Jan Łęg Starościński
 

1. Wiktoria Sobotka - Krysiaki

2. Maja bakuła - Wach

3. Zuzanna Krysiak - Lipniki

4. Wiktoria Dziczek - Krysiaki

5. Paulina  Giers - Jazgarka

6. Patrycja Trzcińska - Wykrot

1. Jakub Pawelczyk - Krysiaki

2. Wiktor Siok - Krysiaki

3. Bartosz Samsel - Wach

4. Bartosz Młynarczyk

5. Hubert Rutkowski - Krysiaki

 Rejon Goworowo rozgrywa w dn. 17.01.  Rejon Goworowo rozgrywa w dn. 17.01.
czwartek, 12 grudzień 2019 17:26

Powiat ostrołęcki: tenis stołowy

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w tenisie stołowym odbędą się w Goworowie, sala Zespołu Szkół Powiatowych, w dniach:

DZIECI: 14 grudnia (sobota)

MŁODZIEŻ: 15 grudnia (niedziela)

Rozpoczęcie zawodów o godz. 10.00.

Prosimy pamiętać o zgłoszeniach w Systemie Rejestracji Szkół.

Udział wezmą:

DZIECI - dziewczęta 2009 i mł.

DZIECI – chłopcy 2009 i mł.

               1.  SP Goworowo  2.  SP Pasieki

         1. SP Obierwia 2. SP Lelis 

         1. SP Krysiaki   2. SP Dylewo

1. SP Goworowo

2. SP Czerwin

1. SP Łęg Starościński

2. SP Grabówek

1. PSP Krysiaki

2. SP Dęby

DZIECI - dziewczęta 2007-2008

DZIECI – chłopcy 2007-2008

        1. SP Goworowo    2. SP Pasieki

        1. SP Łęg Starościński   2. SP Obierwia

        1. SP Dęby  2. PSP Wolkowe

1. SP Goworowo

2. SP Czerwin

1. SP Łęg Starościński

2. SP Olszewka

1. SP Wach

2. SP Wolkowe

MŁODZIEŻ - dziewczęta

MŁODZIEŻ – chłopcy

         1. SP Goworowo    2. SP Pasieki

               1.  SP Lelis  2. SP Obierwia

         1. PSP Krysiaki 2. PSP Wolkowe

1. SP Goworowo

2. SP Czerwin

1. SP Olszewo-Borki

2. SP Łęg Starościński

1. SP Krysiaki

2. SP Wach

Strona 1 z 11