Get Adobe Flash player

Aktualności

11 grudnia 2021 halowa piłka nożna chłopców kl 6 i 8, miejsce, SP 10 Ostrołęka, godz 10.00

12 grudnia 2021 halowa piłka nożna dziewcząt kl 6 i 8, miejsce SP 10 Ostrołęka, godz 10.00 

20 listopada, klasy 6 i 8 chłopcy, godz.10.00, SP 10

21 listopada, klasy 6 i 8 dziewczęta,godz. 10.00, SP 10

14 listopada (niedziela)- piłka ręczna dziewcząt kl. 6 i 8, Małkinia godz 10.00

Klasa 6

dziewczęta SP 2 Chorzele, SP 5 Wyszków

chłopcy PSP Krzynowloga, SP 5 Wyszków

Klasa 8

dziewczęta SP 2 Chorzele, SP 5 Wyszków

chłopcy SP Jednorożec, SP 2 Małkinia

 

szkoły ponadpodstawowe

dziewczęta ZSZ 3 Wyszków, ll LO Ostrołęka

chłopcy ZSZ 1 Wyszków,, LO Wyszków

 

Zespoły składają się z sześciu zawodników 

piłka ręczna chłopców kl 6 i 8 -  7 listopada 2021, miejsce zawodów SP 10 Ostrołęka, godz 10.00

poniedziałek, 11 październik 2021 20:08

Powiat Ostrołęcki: piłka nożna Licealiada

19 10 2021 piłka nożna chłopców,  godz. 10.00, miejsce zawodów Lyse

21 10 2021 piłka nożna dziewcząt, godz 10.00, miejsce zawodów Lyse 

16 października - piłka ręczna kl 6 chłopcy, Czerwin, godz. 10.00

17 października -  piłka ręczna kl 8 chłopcy, Czerwin, godz. 10.00

23 października - piłka ręczna kl 6 dziewczęta, Kadzidło, godz. 10.00

24 października -  piłka ręczna kl 8 dziewczęta, Kadzidło, godz. 10.00

10.00 kl 5 dziewczęta 2010 

10.10 kl 5 chłopcy 2010

10.20 ki 6 dziewczęta 2009

10.30 kl 6 chłopcy 2009

10.40 kl 7 dziewczęta 2008

10.50 kl 7 chłopcy 2008

11.00 kl 8 dziewczęta 2007

11.10 kl 8 chłopcy 2007

11.25 szkoły średnie dziewczęta

11.40 szkoły średnie chłopcy 

23 września indywidualne biegi przełajowe kl. 5, 6, 7, 8, szkoły średnie, miejsce: stadion MOSiR Ostrołęka, godz 10.00

24 września unihokej dziewczęta kl. 6, kl. 8, szkoły średnie, miejsce: Czerwin, godz 11.00

25 września unihokej chłopcy kl. 6, kl. 8, szkoły średnie

25 września szachy kl. 6, kl. 8, szkoły średnie miejsce: SP 10 Ostrołęka

9 października badminton kl. 6, kl. 8, szkoły średnie, miejsce ZSZ nr 3 Ostrołęka, ul. Jaracza 5 

23 września indywidualne biegi przelajowe dziewcząt i chłopców kl. 5, 6, 7, 8, szkoły średnie - miejsce zawodów stadion MOSiR Ostrołęka, godz 10.00

25 września szachy kl. 6, kl. 8, szkoły średnie - miejsce zawodów SP 10 Ostrołęka, godz 10.00

9 października  badminton kl. 6, kl. 8, szkoły średnie -  ZSZ nr 3 Ostrołęka, ul. Jaracza 5, godz. 10.00

środa, 15 wrzesień 2021 16:42

Zawody międzypowiatowe 2021/2022

Uwaga! 26 września - szachy Dzieci, Młodzież, Licealiada - SP 10 Ostrołęka, godz. 10.00

Uwaga! 6 października - indywidualne biegi przełajowe kl 5 6,7,8, szkoły średnie miejsce zawodów stadion MOSiR Ostrołęka, godz 10.00

10 października - badminton Dzieci, Młodzież, Licealiada, miejsce zawodów ZSZ nr 3 Ostrołęka ul. Jaracza 5, godz. 10.00

3 października - unihokej dziewczęta Dzieci, Młodzież, Licealiada, Czerwin, godz. 10.00

2 października - unihokej chłopcy Dzieci, Młodzież, Licealiada, Czerwin godz. 10.00

poniedziałek, 06 wrzesień 2021 19:38

Rok szkolny 2021/2022

 

Miasto:

10 IX - sztafetowe biegi przełajowe (7 osób), stadion Ostrołęka ul. Witosa 1, godz. 10.00

11 IX - piłka nożna chłopców kl. 6 i 8 - Orlik SP 2 Ostrołęka, godz. 10.00

12 IX - piłka nożna dziewcząt kl. 6 i 8 - Orlik SP 2 Ostrołęka, godz. 10.00

 

Powiat ostrołęcki:

10 IX - sztafetowe biegi przelajowe (7 osób), stadion Ostrołęka, ul. Witosa 1, godz. 10.00

11 IX - piłka nożna dziewcząt i chłopców kl. 8, Orlik w Czerwinie, godz. 10.00

12 IX - piłka nożna dziewcząt i chłopców kl 6, Orlik w Czerwinie, godz. 12.00

 

Finał międzypowiatowy:

17 IX - sztafetowe biegi przełajowe, stadion Ostrołęka, ul. Witosa 1, godz. 10.00 (Dzieci, Młodzież, Licealiada)

18 IX - piłka nożna dziewcząt i chłopców kl 6, Orlik przy SP 2 Ostrołęka, godz. 10.00

19 IX - piłka nożna dziewcząt i chłopców kl. 8, Orlik przy SP 2 Ostrołęka, godz. 10.00

Szanowni Państwo

Dyrektorzy Szkół,

Nauczyciele wychowania fizycznego,

Trenerzy klubów sportowych

Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i klubów sportowych z terenu województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w imprezie sportowej pn. Przez Sport do Długowieczności.

 

Turnieje „O Kurpiowski Jantar” – dla klas IV:

piłka nożna dziewcząt i chłopców (zespoły 10-osobowe) – 21.06.2021 r. (poniedziałek), ORLIK przy SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 10.00.

 

Turnieje „Pierwszy krok w dorosły sport” – dla klas V:

piłka nożna dziewcząt i chłopców (zespoły 10-osobowe) – 22.06.2019 r. (wtorek), ORLIK przy SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 10.00.

 

Turnieje "I Ty możesz zostać olimpijczykiem" - dla kl. VII:

piłka nożna dziewcząt i chłopców (zespoły 10-osobowe) – 23.06.2019 r. (środa), ORLIK przy SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 10.00.

 

Nagrody:

- za miejsca I-III puchary i medale

- dyplomy dla uczestniczących zespołów

- statuetka dla Najlepszej Zawodniczki/Najlepszego Zawodnika.

 

O wzięciu udziału w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. 

logotypclaim czerony pl    Zadanie dofinansowane ze środkow z budżetu Województwa Mazowieckiego

piątek, 04 czerwiec 2021 10:05

Zawody - powiat ostrołęcki - czerwiec 2021

8 czerwca godz. 10.00 Czerwin piłka siatkowa chłopców kl. 6 i 8

9 czerwca godz. 10.00 Czerwin piłka siatkowa dziewcząt kl. 6 i 8

9 czerwca godz. 10.00 Kadzidło piłka koszykowa dziewcząt i chłopców kl. 8

10 czerwca godz. 10.00 Czerwin piłka siatkowa dziewcząt kl. 8

11 czerwca godz. 10.00 Czerwin piłka koszykowa dziewcząt i chłopców kl. 6

11 czerwca godz. 10.00 Czerwin koszykówka 3*3 kl. 6 i 8 (zawody na orliku)

12 czerwca godz. 10.00 SP 3 Ostrołęka drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców kl. 6 i 8 

Strona 1 z 12